Jelenlegi oktatók: Darabos Eszter és Kovács Márton
Alapító tanáraink: Menczinger Tibor és Menczingerné Bokor Andrea
Egyesületünk elnöke: Menczinger Péter
Vendékoktatóink és korábbi tanáraink (időben visszafele): Bertalan Éva, Wallinger Ágnes, Kerepesi Zoltán, Patócs Donát, Komáromi Kristóf, Rásó Luca és Rásó Barnabás
Darabos Eszter

Aktív évek: 2018-
A Magyar Táncművészeti Egyetem táncos és próbavezető alapszakán végeztem, jelenleg tánctörténet- és elmélet szakirányon tanulok. A Bojtárt 2018-ban ismertem meg, amikor Komáromi Kristóf elhívott az együttesbe tanítani. Óvodás korom óta néptáncolok. Szerencsés környezetbe születtem, hiszen körülöttem a néptánc és a népzene a mindennapok szerves része volt és mai napig az is maradt. Tordason, valamint Martonvásáron táncoltam a Százszorszép Táncegyüttesben, majd Budapestre felkerülve a Szentendre Táncegyüttes tagja lettem. Olyan tanáraim és mestereim voltak és vannak, akiknek mindig is hálás leszek és bízom, hogy tovább tudom adni az ő szeretetüket, tudásukat, értékrendüket is.
Kovács Márton

Aktív évek: 2022-
